Ле Корбюзьє і Гауді по-німецьки

Тридцять років тому німецька компанія Vector Foiltec розробила технологію монтажу світлопрозорих конструкцій великого діаметру. Двадцять п’ять років тому Vector Foiltec прославилася на весь світ новими можливостями при будівництві великогабаритних будівель, при будівництві яких було потрібно заповнити світлопрозорими поверхнями величезні отвори.

Завдяки авторській технології TEXLON архітектори компанії змогли втілити в життя свої найнеймовірніші мрії. Так з’явилися стадіони в Базелі – St. Jacob і Мюнхені – Allians Arena, Будинок для метеликів Sentosa Park в Сінгапурі і нові секції в зоопарку Лейпцига. На особливу увагу заслуговує критий басейн в Пекіні, який був побудований до Олімпіади. В цілому, на рахунку Vector Foiltec близько 1100 будівель, які ніколи не прикрасили б Землю, якби не мембранні світлопрозорі конструкції, створені за технологією TEXLON.

Для тих, хто бажає потрясти світ зовнішнім виглядом свого офісу, супермаркету або спортивного комплексу, представник німецького технологічного титану – Vector Foiltec пропонує повний «кейс» послуг. У нього входять проектування і прив’язка будівлі до місцевості, ескізи і макети, виготовлення і монтаж несучих конструкцій і мембран, а також багаторічне гарантійне обслуговування.